AUFEER DESIGN, s.r.o.

Designeři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Koněvova č.p. 350
Čejetice
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 700 494 (po-pá 8-16 hod.) nebo emailem: afd@afd.cz

Náplň práce:
- Práce na projektech exteriéru a interiéru pro automobilový průmysl a public transportation
- 2D - skici, renderingy
- 3D - modelování, vizualizace
- Práce v Autodesk Alias, Rhino, Photoshop
- Grafický design
Požadavky:
- Vzdělání v oblasti designu, min. bakalářské
- Dobré komunikační schopnosti
- Základní znalost Autodesk Alias, Rhino, Photoshop výhodou
- Schopnost prezentace
- Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost práce ve 3D
- Vynikající znalost práce ve 2D - skicování, rendering
- Kreativní myšlení
- Týmový duch
Volné místo designeři pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Designeři

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika, Průmysl
Pozici nabízí: AUFEER DESIGN, s.r.o.
Ulice: Koněvova 350
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Markéta Pekárnová
E-mail: Bc. Markéta Pekárnová
Telefon: +420 326 700 494

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUFEER DESIGN, s.r.o.