BB WEST CZ s.r.o.

vedoucí úseku v restauračním provozu

Odeslat

Pracovní náplň
Restaurace BAGETERIE BOULEVARD v NC Metropole Zličín přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do pozice vedoucí úseku.
Praxe není potřeba, vše Vás naučíme.
Nabízíme:
- nástupní mzdu + bonus, nárůstné
- ošatné
- příplatky za práci v noci a o víkendu
- slevy na firemním stravování
Neváhejte, pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte.
Těšíme se na Vás.
Volné místo vedoucí úseku v restauračním provozu pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: vedoucí úseku v restauračním provozu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Management, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: BB WEST CZ s.r.o.
Ulice: Řevnická 121
Město: Praha
PSČ: 155 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Kubát
E-mail: Jiří Kubát
Telefon: +420 724 175 502

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BB WEST CZ s.r.o.