EUROFROST CB a. s.

Skladník

Odeslat

Pracovní náplň
Společnost EUROFROST CB a. s. po rozšíření mrazírny rozšiřuje i tým kolegů.

Ideální vlastnosti kandidáta:
Spolehlivý, svědomitý a bezúhonný. Praxe ze skladu je vítána (ideálně i zkušenosti s retrakem).

Nabízíme zázemí menší rodinné firmy s férovým přístupem, dobrý kolektiv a odpovídající mzdové ohodnocení, které roste se zkušenostmi a výkonností (21 - 30 tisíc Kč).

Místo výkonu práce: Úžice 264, 277 45 Úžice u Kralup nad Vltavou

Kontakt:
P. Urban, telefonicky (PO-PÁ, 8:00-18:00) nebo e-mailem.
Volné místo skladník pro lokalitu Úžice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EUROFROST CB a. s.
Ulice: 264
Město: Úžice
PSČ: 277 45

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROFROST CB a. s.