ALVIT - INOVACE A VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o.

MASÉR-KA (ZamK)

Odeslat

Pracovní náplň
A02 (ZamK)
masér-ka thajských masáží, s dlouhou praxí v Thajsku
kontakt - viz výše
Volné místo masér-ka (zamk) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MASÉR-KA (ZamK)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ALVIT - INOVACE A VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o.
Ulice: Pavlíkova 277
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Pokorný, MBA.
E-mail: Ing. Martin Pokorný, MBA.
Telefon: +420 774 242 507

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALVIT - INOVACE A VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o.