Personalista / personalistka

  • Brno

Pracovní místo ( Personalista / personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme pro naši společnost v Brně personalistu/tku se zkušenostmi a s praxí v oboru min. 3 roky, min. SŠ vzdělání, na plný úvazek.
Náplň práce: vyhledávání a dočasné přidělení vhodných uchazečů dle požadavků klienta, pohovory a výběrová řízení s uchazeči, uzavírání a ukončení pracovních smluv (smlouvy jsou předchystané), vedení docházky pracovníků, měsíční zpracování, vedení a aktualizace dokumentace jednotlivých pracovníků, komunikace se zákazníkem, vedení lidí, motivace pracovníků, hodnocení a reporting.
Nabízíme: využití a zhodnocení Vašich zkušeností z recruitmentu, atraktivní finanční ohodnocení, měsíční a roční odměny, mobilní telefon s neomezeným voláním, vzdělávací kurzy, školení, benefity a jiné výhody.
Požadujeme: PRAXE v oboru - PODMÍNKOU !
Odolnost vůči stresu.

Nástup možný dle domluvy.
Zájemci budou kontaktováni za základě jejich zaslaného životopisu na e-mail.
Volné místo personalista / personalistka pro lokalitu Brno.