Trimex Olomouc spol. s r.o.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 636/6, Olomouc. Nástup možný ihned. Mzda: 23.000,- Kč + prémie.
Požadavky: vzděl. min vyučen, praxe v oboru, znalost sádrokartonářských prací. Jedná se o celoroční práci.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo zedník pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Trimex Olomouc spol. s r.o.
Ulice: Šlechtitelů 636
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nikolas Tziolas
E-mail: vejvodova@trimex.cz
Telefon: +420 602 714 950

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Trimex Olomouc spol. s r.o.