Assistant for Marketing & Sales division Appliances

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Assistant for Marketing & Sales division Appliances ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost zastupující přední světové značky se sídlem v České Lípě hledá do svého týmu
nového člena na pozici Asistent/ka pro divizi Appliances (malé domácí spotřebiče a péče o tělo).

Náplň práce:
- Asistentská pozice se zaměřením na značky Remington a Russell Hobbs
- Podpora týmu marketingu a obchodu
- Zpracovávání reportů centrále, interní podklady
- Aktivní překlady, práce s anglickým a českým jazykem
- zpracování požadavků klientů, zákaznické dotazy
- správa webových stránek, korekce katalogů, letáků

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou
- pokročilou znalost anglického jazyka, denní komunikace slovem i písmem
- výbornou znalost českého jazyka
- odolnost vůči stresu, týmový hráč, komunikativní osobnost, proaktivitu
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti s přední pozicí na trhu
- příspěvek na stravování
- finanční ohodnocení 15 000 -20 000 Kč
- možnost kariérního růstu

Místo práce: Česká Lípa + výjimečně služební cesty

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: marketa.lorenzova@eu.spectrumbrands.com
Volné místo assistant for marketing & sales division appliances pro lokalitu Česká Lípa.