Obchodní ředitel developerské firmy

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní ředitel developerské firmy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Bez doporučenky
V případě zájmu zaslat životopis na uvedený e-mail.
Požadujeme:
- praxi v oboru správy budov
- znalost a orientace ve stavebnictví - zadávání a specifikace požadavků na stavební práce, sjednávání smluv, vyhotovování objednávek, kontrola kvality prací a jejich následných plateb
- znalost organizace výběrových řízení, sestavování rozpočtů a zadávání tendrů
- znalosti a zkušenosti v oblasti obchodu s nemovitostmi a realitní činnosti výhodou
- zkušenost s jednáním se stavebními a dalšími úřady
- zkušenost s rekonstrukcemi a revitalizacemi starších objektů
- výborné komunikační, organizační a obchodní schopnosti
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- ŘP sk. B

Náplň práce:
- zajištění bezvadného technického stavu a provozu budov
- jednání o podmínkách smluv a objednávek s dodavateli
- odečty měrů energií
- dohled nad prováděním stavebních úprav pronajímaných prostor a dodržováním stanoveného časového plánu a harmonogramu oprav
- vedení menšího týmu spolupracovníků a údržbářů
- vedení evidence stávajících nájemníků a vyhledáváních nových
- sledování evidence pohledávek, vymáhaní pohledávek
- řešení nastalých problémů s nájemníky
- kontrola přijatých faktur, komunikace s dodavateli médií a ostatních externích služeb
- vyhledávání a zajišťování dodavatelských stavebních firem na úpravy pronajímaných prostor
- jednání s klienty o pronájmu či prodeji konkrétních prostor
- nutná bezvadná znalost práce na PC a práce s chytrými telefony, denní práce na emailu

Nabízíme:
- osobní automobil
- mobilní telefon, notebook
- zajímavé finanční ohodnocení
- spolupráce na z