lékarník/ce asistent/ka

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( lékarník/ce asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE emailem zaslat životopis: sekretariat@ipcnet.cz
Síť LÉKÁRNY IPC hledá do trvalého pracovního poměru pro město Karlovy Vary

LÉKÁRNÍKA/CI ASISTENTA/KU
provozujeme lékárny po celé ČR již od roku 1993

Požadujeme
- VŠ vzdělání v oboru farmacie
- Zájem o pacienta a jeho zdraví
- Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
- Průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání
- Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme
- Profesní rozvoj a kariérní růst
- Kvalitní vzdělávání
- Možnost zapojení se do interních odborných projektů
- Motivační systém odměňování
- Moderní pracovní prostředí
- Zázemí stabilní České společnosti
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Plný nebo částečný úvazek

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu sekretariat@ipcnet.cz
Volné místo lékarník/ce asistent/ka pro lokalitu Karlovy Vary.