Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Manipulant

Pracovní místo ( Manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: praxe v oboru, výhodou průkaz VZV, jeřábnický a vazačský průkaz
Nabízíme:práci na trvalý pracovní poměr – doba neurčitá;možnost odborného vzdělávání a postupu na vyšší pozici;příspěvek na dopravu; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování; další ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Místo pracoviště: - Modletice 135, Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: 777 367 372 Upřesňující údaje: - výpis z rejstříku trestů - pracovní spolehlivost - práce dle poždavaků - včetně soboty a neděle Volné místo ostatní pomocní manipulační ...
SIHEV s.r.o. Modletice, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK, DIVIŠOV - příspěvek na dopravu zajištěn! Máte zkušenost s prací ve skladu a hledáte si práci? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Na starosti budete mít: * Manipulaci se zbožím * Řízení VZV * Pomocné práce ve skladu
Grafton Recruitment s.r.o. Divišov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Místo pracoviště: - Pekárna Zelená louka, Hlavní 71, Herink, Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: 323 668 745 - e-mail: vratilovaj@penam.cz Upřesňující údaje: - pracovní doba - pondělí až neděle - převážně noční směny - pracovní činnost - ...
Pekárna Zelená louka, a.s. Herink, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit