PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Manipulant

Manipulant

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: praxe v oboru, výhodou průkaz VZV, jeřábnický a vazačský průkaz
Nabízíme:práci na trvalý pracovní poměr – doba neurčitá;možnost odborného vzdělávání a postupu na vyšší pozici;příspěvek na dopravu; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování; další sociální výhody dané firemní kulturou; benefity poskytované naší společností
Volné místo manipulant pro lokalitu Pacov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manipulant

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Ulice: Nádražní 697
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Kočová
E-mail: lenka.kocova@pacovske.cz
Telefon: +420 565 410 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.