Odborní fakturanti

  • Karviná

Pracovní místo ( Odborní fakturanti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- zodpovědnost za svěřený úsek financí – banka, pohyb peněz, pokladna, faktury, cash flow, platby
- zpracování reportů pro vedení společnosti
- spolupráce na měsíčních, kvartálních a ročních závěrkách
- možnost podílet se na rozvoji společnosti

Požadujeme:
- VŠ ekonomického směru
- základní znalost účetnictví a financí
- znalost Aj na komunikativní úrovni
- znalost MS Office (zejména MS Excel)
- pečlivost, spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- zkušenost s prací na finančním/ ekonomickém oddělení
- zkušenost práce se SAP, případně s účetním software
- praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu

Nabízíme:
- práci, kde můžete být platným členem týmu
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
- dobrý pocit z toho, že se Vaše nápady realizují
- a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, stáže v zahraničí, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce.
Volné místo odborní fakturanti pro lokalitu Karviná.