Podpora obchodního oddělení

  • Děčín

Pracovní místo ( Podpora obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]

Místo výkonu práce:
Vítězství č.p. 66, Děčín XXXI-Křešice, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
- práce s aplikací Word, Excel,
- grafika,
- příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilita,
- schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:
- pracovní poměr nejdříve na jeden rok s možností prodloužení
- možnost využití výhodného telefonního tarifu, výhody tankovacích karet pro čerpací stanice.

Práce převážně vsedě, příležitostná chůze. Možnost střídání pracovní pozice. Práce nevyžaduje jemnou motoriku. Pracoviště nesplňuje bezbariérové požadavky. S prací je spojena potřeba profesního rozvoje.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Dana Popčáková, první kontakt e-mailem na: dana.popcakova@1sdzp.cz
Volné místo podpora obchodního oddělení pro lokalitu Děčín.