ŠKOLNÍK

  • Most

Pracovní místo ( ŠKOLNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme aktivního, čilého a pozitivního člověka, který by zde v naší škole a školce fungoval jako školník
požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- manuální zručnost pro drobné opravy a údržbu
- časovou flexibilitu
- ideálně vlastní dopravu (na místo výkonu práce nejezdí MHD)
- kladný vztah k dětem
- spolehlivost a ochotu plnit disciplinovaně zadané úkoly
- velkou výhodou je řidičský průkaz skupiny D pro příležitostné zajišťování dopravy dětí
nabízíme:
- práci v krásném prostředí přírody
- přátelský, nekonfliktní a komunikativní kolektiv
- možnost využít zvýhodněné školné pro své dítě (děti)
- možnost růstu mzdy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- různorodou denní činnost
HLÁSIT SE: tel. PO-PÁ od 8.00-15.30h., tel. 702279927, Břečková Dita Mgr., e-mail: office@amaschool.cz
Volné místo školník pro lokalitu Most.