MANAŽER/-KA PRODEJE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: organizace práce prodejního týmu; zodpovědnost za plnění prodejních cílů; optimalizace procesů obchodního oddělení
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání; praxe na manažerské pozici a v prodeji automobilů min. 5 let; organizační a rozhodovací schopnosti; orientace na výsledek; výborná komunikace, reprezentativní vystupování; vysoká orientace na zákazníka a poskytování služeb; zkušenosti s vozidly značky BMW - výhodou; znalost AJ; práce na PC a řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: moderní zázemí; výborné motivační mzdové ohodnocení; práce v luxusním prostředí; zaměstnanecké benefity; služební vůz
Své životopisy na tuto pozici zasílejte na e-mailovou adresu personalistikahradec@stratosauto.cz
Volné místo manažer/-ka prodeje pro lokalitu Hradec Králové.