NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Konzultant/ka pro obchod a finance

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž
- Společnost NN ( dříve ING) hledá nového kolegu/kolegyni do svého pracovního týmu pro oblast Zlína a Zlínského kraje.
Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta.
- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu, získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci, stanete se odborníky v oboru financí a obchodu
- odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + odměny z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 20 000 Kč
- firma nabízí - možnost spravovat kmen klientů, uznání okolí, kvalitní zázemí, motivační odměny, stáže v zahraničí, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání, denní podpora odborného manažera, kvalitní zázemí pobočky
- své písemné nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: pavel.kominek@nn.cz, příp. kontakt telefonicky (po-pá, 9:00-18:00 hod., 601 087 211)
Volné místo konzultant/ka pro obchod a finance pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Konzultant/ka pro obchod a finance

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Ulice: Prusinovského 113
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Komínek
E-mail: Pavel Komínek
Telefon: +420 601 087 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku