finanční manažer/ka

  • Pluhův Žďár

Pracovní místo ( finanční manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
- orientaci v účetnictví a daních
- pečlivost a zodpovědnost
- logické uvažování
- nadprůměrnou znalost MS Office
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič
- zkušenosti se správou dotačních příjmů výhodou
Nabízíme
- zajímavou práci v malém kolektivu neziskové organizace
- náročnou a smysluplnou práci
- podílení se na zajímavých projektech v oblasti sociální integrace
- možnost dalšího vzdělávání
- zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU
Náplň práce
- tvorba rozpočtů projektů a celé organizace
- plánování a sledování celkového cashflow organizace
- komunikace s účetní firmou
- vedení pokladny běžného účtu
- práce s podklady pro mzdové účetnictví
- úzká spolupráce s vedoucími projektů
- spolupráce na tvorbě strategií organizace
Nástup: září 2016
Výběrové řízení je vícekolové. V prvním kole se hodnotí zaslaný životopis. Další kola, ke kterým budou pozváni vybraní uchazeči, se budou konat v druhé polovině srpna 2016.
Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem posílejte do 7. 8. 2016 na adresu: martin@proutek.cz
Volné místo finanční manažer/ka pro lokalitu Pluhův Žďár.