Bezpečnostní pracovník/ce - Vrátný/á - Administrativní budova

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/ce - Vrátný/á - Administrativní budova ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle 739 545 226.

Místo výkonu: Hradec Králové - Akademika Bedrny 365, Přemyslova 1285

Informace o pracovním místě

Obsazujeme chráněná místa pro OZP/OZZ.
Jedná se o klidnou práci v příjemném prostředí.

Pracovní náplň:
- zajištění plynulého chodu recepce
- drobná administrativa
- základní práce na PC – velice jednoduchý systém
- nepravidelná pochůzka

Požadujeme:
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- slušné vystupování
- trestní bezúhonnost
- ochotu pracovat ve směnném provoze
- 12ti hodinové směny (den/noc) – možná individuální dohoda při plánování směn

Nabízíme:
- stabilní a dlouhodobé uplatnění v klidném prostředí
- HPP
- mzdu 65 - 78Kč/hod dle výkonu
- pravidelné vyplácení mzdy ve stanoveném termínu
- možnost získat certifikát „Strážný/á“ za zvýhodněných podmínek
- individuální přístup při rozpisu směn
- vstřícné a upřímné jednání
- Nástup IHNED