Personalista/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER,
která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Personalista.

POŽADUJEME:
SŠ/ VŠ vzdělání
praxe v oboru HR výhodou
znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
výborné komunikační a organizační dovednosti
aktivní znalosti AJ
výborná znalost kancelářských aplikací (Outlook, Word, Excel)
řidičský průkaz sk.B
NABÍZÍME:
zázemí dynamické a stabilní společnosti
přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
možnost kariérního vzestupu
motivační platové ohodnocení v závislosti na schopnostech
firemní benefity (čtvrtletní finanční bonus v závislosti na obratu firmy, lekce AJ, teambuildingové akce, zaměstnanecké nákupy výpočetní techniky atd.))
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
vedení personální agendy
nábor zaměstnanců včetně vedení pohovorů a vyhodnocování
zpracovávání personálních statistik a reporting
spolupráce při tvorbě motivačních programů pro zaměstnance
spolupráce s ostatními odděleními firmy
Volné místo personalista/ka pro lokalitu Brno.