PROGRAMÁTOR/KA MOBILNÍCH APLIKACÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA MOBILNÍCH APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní činnosti:
- vývoj nativních mobilních aplikací pro Android, iOS, Windows
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy
- praxe s programování nativních aplikací pro Android, iOS nebo Windows
- implementace open source technologií a projektů
- znalost AJ na úrovni čtení technických manuálů
- samostatný a iniciativní přístup k práci
- výhodou je znalost programování multiplatformních aplikací, použití frameworku Angular, Ionic
- uvítáme znalost frameworku Unity
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní společnosti
- práci v tvůrčím a dynamickém týmu
- zaměstnanecké benefity
- místo pracoviště Liberec
- nástupní plat 15 -25 tis. Kč
- termín nástupu co nejdříve
- podpora v rozvoji
Kontaktujte nás:
- strukturovaný profesní životopis zašlete na jobs@as4u.cz
- tel. + 420 485 110 911
Volné místo programátor/ka mobilních aplikací pro lokalitu Liberec.