Mzdový účetní/ personalista, referent majetkové správy

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Mzdový účetní/ personalista, referent majetkové správy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zpracování komplexní personální a mzdové agendy, zpracování souhrnných přehledů a analýz, evidence majetku muzea, vedení pokladny, účetní a finanční operace

Požadujeme:
vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
znalost mzdových předpisů
znalost účetnictví státních příspěvkových organizací výhodou
pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (prostředí Office), praxe se softwarem VEMA vítána
trestní bezúhonnost
samostatnost, komunikativnost, flexibilitu. Řidičský průkaz výhodou (aktivní řidič)

Nabízíme:
platové podmínky podle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., (platová třída 9, nástupní plat v rozmezí 13.380 - 20.150 Kč, v závislosti na vzdělání a délce praxe), po uplynutí zkušební doby možnost přiznání osobního příplatku
pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s tříměsíční zkušební lhůtou a možností změny na dobu neurčitou
stabilitu státní příspěvkové organizace - významné kulturní instituce

K přihlášce je nutno přiložit:
strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, znalosti a dovednosti), kontakt včetně e-mailového a telefonického spojení
výpis z Rejstříku trestů ne starší nežli 2 měsíce
doklad o vzdělání (ověřená kopie)

Požadovaný nástup: 1. srpna 2016 (nebo dohodou)

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Přihlášky je třeba doručit (poštou, elektronicky nebo osobně) na adresu:
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou
info@msb-jablonec.cz

Bližší informace:
Ing. Milada Valečková, T: 483 369 010, M: 778 527 121
Ing. Ivana Brožová, T: 483 369 0