TRW-Carr s.r.o

Operátoři výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Hlavenec 161, Předměřice nad Jizerou

Prvotní kontakt:
- tel.: 326 553 470
- e-mail: kariera.staraboleslav@zf.com

Upřesňující údaje:
Jsme špičkou v oblasti výroby bezpečnostních pásů do aut. Aktuálně hledáme posily do řad operátorů na výrobních linkách - stavíme nové výrobní linky a potřebujeme šikovné a manuálně zručné zaměstnance, kteří nám doplní týmy. Praxe ani vzdělání nejsou důležité, to podstatné je chuť pracovat.

Čeká Vás zaškolení, trénink na pozici a pak montáž různých typů bezpečnostních pásů. Když budete šikovní, otevřeme Vám časem i možnost profesního růstu. Přidejte se k nám, stojí to za to!

Zaměstnanecké výhody:
- závodní stravování, firemní doprava
- příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonus atd.
Volné místo operátoři výroby pro lokalitu Hlavenec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátoři výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TRW-Carr s.r.o
Ulice: 161
Město: Hlavenec
PSČ: 294 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Jurečka
E-mail: kariera.staraboleslav@zf.com
Telefon: +420 326 553 470

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRW-Carr s.r.o