MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

  • Mikulov

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1.8.2016/ Do našeho obchodního týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici marketingový specialista. Zaměstnavatele kontaktujte emailem: zadrazilova@bprinting.eu
Náplň práce:
* vytváření a realizace marketingových aktivit
* přímá podpora obchodního oddělení
* příprava marketingového plánu
* příprava a zajištění prezentací společnosti, weby, inzerce, spolupráce na přípravě reklamních předmětů, bannerová reklama
* spolupráce na vytváření marketingových kampaní v tisku, trade marketingu
* komunikace se zákazníky, telemarketing
* práce s databázemi

Požadavky:
* znalost angličtiny - velmi dobrá úroveň podmínkou
* dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru (marketing, ekonomika)
* praxe minimálně 5 let v marketingové oblasti (zkušenosti a znalost prostředí reklamy, realizace reklamních kampaní)
* znalost práce na PC a grafických programů
* kreativita, samostatnost, spolehlivost
* organizační schopnosti
* doložit výsledky svých dosažených úspěchů

Nabízíme:
* dobré platové ohodnocení
* možnost firemního stravování
* notebook, mobilní telefon
Volné místo marketingový specialista pro lokalitu Mikulov.