Kvalitář pro automotive

  • Brno

Pracovní místo ( Kvalitář pro automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílejte na e-mail: soudkova@beko-plm.cz
Náplň práce:
- podpora konstrukčního týmu
- konstrukce plastových dílů pro automotive
- příprava a návrhy zpracování povrchových úprav plastových dílů
- sledování kvality
- komunikace s ostatními odděleními
- komunikace s ostatními pobočkami

Požadavky:
- SŠ / VŠ technického nebo elektrotechnického směru
- Znalost problematiky v automotive výhodou
- Znalost povrchových úprav plastových dílů výhodou
- Znalost kvalitářských procesů výhodou
- Znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovní podmínkou
- Znalost SW CATIA nebo Creo výhodou
- Organizační schopnosti a pečlivost
- Ochota cestovat
- Flexibilita
- Ochota vzdělávat se
- Komunikační dovednosti
Nabízíme: stravenky, pc, mobil, vůz, příspěvek na dopravu, příspěvek na bydlení
Volné místo kvalitář pro automotive pro lokalitu Brno.