Skladník - Drásov u Brna

  • Drásov

Pracovní místo ( Skladník - Drásov u Brna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Drásov 126, 664 24 Drásov
Kontakt: Vídenská Lenka, tel.: 734 174 568, e-mail: lenka.videnska@siemens.com

Jsme tým skladu a interní přepravy Siemensu Drásov. Naše firma vyvíjí a vyrábí motory a generátory vysokých výkonů na míru zákazníkům z celého světa. Pojďte k nám a staňte se členem našeho týmu skladu!

Budete se věnovat především:
-příjmu dodávek materiálu, naskladňování do skladových pozic a vychystávání materiálu do výroby
-práci na PC v podnikovém systému SAP
-realizaci digitalizace skladových procesů

Těšit se můžete zejména na:
-fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje
-různorodá činnost v oblasti manipulace s materiálem
-podporu vedení při proaktivním přístupu k zlepšování pracovních procesů

Měl/a byste mít:
-min. 2 roky zkušenosti na obdobné pozici
-zdravotní způsobilost k obsluze manipulačních vozíků, regálových zakladačů a práci ve výškách
-pozitivní a aktivní přístup k práci
-chuť a ochotu pracovat v dvousměnném provozu
-flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
-platný jeřábnický průkaz a oprávnění na VZV výhodou

Co vám nabízíme:
-příspěvek na jazykové vzdělávání
-rozvíjení odbornosti v oblasti skladového hospodářství formou školení a kurzů
-kariérní růst v rámci oddělení ale i v rámci firmy
-sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
-širokou škálu benefitů
Volné místo skladník - drásov u brna pro lokalitu Drásov.