všeobecná sestra

Pracovní místo ( všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Benešov
zdravotní způsobilost, odborná způsobilost všeobecné sestry, trestní bezúhonnost, praxe na obdobné pozici
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Benešov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Specialista plánování výroby Jste odborník na excel a máte zkušenost s plánováním výroby. Hledáte práci v Praze? Pak čtěte dále a pošlete nám svůj životopis na pozici Specialista plánování výroby!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Finanční účetní - super benefity Hledáte dlouhodobost a možnost růstu? Máte nejenom dobrou teoretickou znalost, ale také prokazatelnou krátkou praxi v účetnictví? Na pozici finanční účetní budete zodpovídat za:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

VÝROBNÍ OPERÁTOR, bezprašné prostředí, až 28 000 Kč/měs. Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR v čistém a bezprašném pracovním prostředí!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny