Strojník

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- obsluha a základní preventivní údržba technologií a manipulační techniky
- udržování zařízení, strojů, manipulační techniky a pracovních prostor v řádném technickém stavu a vedení záznamů o jejich provozu
- vedení řádné a včasné evidence a dokumentace směnových výsledků
- odpovědnost za svěřený materiál, nářadí a osobní ochranné pracovní pomůcky
- dodržování bezpečnosti práce, požárních předpisů a prevenci vzniku úrazů a neshod v rámci BOZP, PO a nakládání s odpady
- dodržování norem, bezpečnostních a jiných provozních a legislativních předpisů, postupů a pokynů
- dodržování kvality výstupů dle stanovených norem/vzorků
- hlášení poruch, závad, nedostatků, připomínek přímému nadřízenému
- ostatní činnosti dle pokynů nadřízeného

Požadujeme
- SOU
- praxe: min. 1 rok
- oprávnění VZV, ŘP na skupiny C, D, T výhodou
- pozornost, pečlivost

Nabízíme
- v první fázi pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení
- nepřetržitý provoz, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
- základní mzda (90 Kč/hod.) + až 30 % prémie
- finanční benefity
- obědy zdarma/příspěvek na stravování
- 2 dny indispozičního volna
- práci v recyklačním průmyslu - atraktivní a růstový obor
- možnost podílet se na rozvoji oddělení/firmy
- osobní růst a pravidelné vzdělávání

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

Místo výkonu práce: Pod Vinicí 81, Stráž pod Ralskem
Volné místo strojník p