kontrolor - metrolog

  • Hulín

Pracovní místo ( kontrolor - metrolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- náplň práce: kalibrace měřidel podle kalibračních postupů, stanovení intervalů kalibrace měřidel, vedení evidence etalonů a měřidel firmy, spolupráce s externími firmami v oblasti kalibrací a měřidel
- požadavky: SŠ vzdělání technického zaměření, praxe v oboru výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v předepsaných tolerancích, schopnost práce s měřidly, smysl pro přesnost, preciznost a jemnou práci, znalost kalibrace délkových měřidel, měření na přesných měřících přístrojích: 3D, kruhoměr, uživatelská znalost MS Office podmínkou, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
- Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, práce v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5.týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování)
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: uhlir@pilanamct.cz
Volné místo kontrolor - metrolog pro lokalitu Hulín.