Administrativní pracovník/ce do Úseku ekonomicko správního

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce do Úseku ekonomicko správního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na ivana_kasparova@infotel.cz
Pro naši společnost, zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací, hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici
Popis práce:
zejména činnosti zajišťující bezproblémový chod recepce,
evidence odchozí a příchozí pošty,
práce s datovými schránkami,
obsluha telefonického spojení do společnosti ,
administrativní činnosti v rámci Úseku ekonomicko správního
pomocné účetní práce
Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
dobrou znalost práce na PC (MS-Office),
řidičský průkaz sk. B,
odpovědný, aktivní přístup k práci,
samostatnost a spolehlivost při práci,
komunikativnost, příjemné vystupování,
základní znalost spisové služby včetně elektronické,
schopnost efektivní organizace práce a času
Nabízíme:
práce na hlavní pracovní poměr
zázemí stabilní společnosti
příspěvek na penzijní či životní pojištění
stravenky a další benefity
nástup možný ihned
Volné místo administrativní pracovník/ce do úseku ekonomicko správního pro lokalitu Brno.