OBSLUHA STŘIHACÍHO AUTOMATU-SEŘIZOVAČ

  • Brno

Pracovní místo ( OBSLUHA STŘIHACÍHO AUTOMATU-SEŘIZOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru kabeláže nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
- obor společnosti: kabeláže a vodiče
- střih, odizolování, kontaktování
- převzetí materiálu a další práce s ním
- kontrola a evidence zboží
- vedení dokumentace
- odpovědnost za dodržování interních směrnic BOZP, PO a ISO
- preventivní kontroly strojů
- analýza příčin poruch

POŽADUJEME:
- SOU/SŠ (obor: mechanik seřizovač, programátor seřizovač nebo elektro)
- zkušenosti se seřizováním stroje a nástrojů a s elektro materiálem
- oprávnění VZV
- důraz na PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (Excel, Word)
- samostatnost a schopnost řešit a analyzovat problémy
- základní znalost AJ

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: na hlavní prac. poměr
- na dobu: určitou – 1 rok s možností prodloužení
- pracovní režim: Po-Pá (6:25-14:25) přesčasy 1-2x za měsíc
- dovolená: 4 týdny
- místo pracoviště: Kuřim
- nástup: IHNED
- benefity: příspěvek na stravenky
- možnost: dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: nabor@pptconsult.cz.

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.
Volné místo obsluha střihacího automatu-seřizovač pro lokalitu Brno.