Seřizovač - operátor

  • Brno

Pracovní místo ( Seřizovač - operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• SŠ technického směru / vyučen
• znalost čtení výkresů
• ovládání základních měřidel (posuvka, mikrometr, indikátor)
• Ochota práce ve 3 směnném provozu
• Dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:
• seřizování, obsluha a údržba výrobních a obslužných CNC strojů a zařízení
• organizace práce, seřizování a monitorování výrobního procesu, monitorování a měření produktů společnosti
• plnění plánu výroby v kvantitě, v kvalitě, termínech a nákladech stanovených Zaměstnavatelem

Nabízíme:
• motivující finanční ohodnocení
• možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
• mimořádné odměny 2x do roka
• ostatní zaměstnanecké výhody
• prostředí stabilní mezinárodní společnosti
• nové moderní pracovní prostředí
• nástup možný ihned
Volné místo seřizovač - operátor pro lokalitu Brno.