ÚDRŽBÁŘ (DOMOVNÍK)

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ (DOMOVNÍK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: Domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě domovních objektů menšího rozsahu a technického vybavení, například údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce.
Požadavky:
- střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání
- zručnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B
Benefity:
- 5 týdnů dovolené + 4 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování (stravenky)
- fond zaměstnavatele (penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce)
Mzda: 4. platová třída, rozmezí dle praxe
Kontakt:
Zašlete vyplněnou žádost prostřednictvím e-formuláře, e-mailem (a.krivan@cs.mfcr.cz) nebo na Generální ředitelství cel, referát Personální, Hoření 3540/7A, Ústí nad Labem, PSČ 400 11 nejpozději do 24. 6. 2016.
Volné místo údržbář (domovník) pro lokalitu Liberec.