ASISTENT/-KA ADVOKÁTA A INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA ADVOKÁTA A INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Náplň práce: správa běžících insolvenčních řízení; kontrola správnosti prováděných srážek z příjmů; kontrola běžících splátkových kalendářů; implementace změn ve splátkových kalendářích; písemná komunikace se soudy a účastníky řízení
- Jaký by měl být ten, koho hledáme: zodpovědný, velmi pečlivý; schopný rychle a správně řešit jednoduché matematické úkony; se schopností výborně porozumět psanému slovu, vyhodnotit jeho obsah a patřičně na něj zareagovat; na uživatelské úrovni perfektně ovládat běžně užívaný kancelářský software a internet
- Co nabízíme: práci v nových kancelářských prostorách v centru Hradce Králové; prima kolektiv; pevnou pracovní dobu; sick days; možnost práce na zkrácený úvazek; po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Pro koho je práce vhodná: požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, vhodné i pro absolventy/-ky; předchozí praxe není nutná
- Jak bude probíhat výběrové řízení: seznámíme se s Vašimi životopisy a motivačními dopisy; vybrané uchazeče/-ky pozveme k vypracování testu do naší kanceláře; s těmi, kdo úspěšně projdou testy, se rádi setkáme osobně při ústním pohovoru
- Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, nejpozději do 7. 7. 2016 nám na email vyberko@hkadvokati.cz zašlete průvodní dopis, Váš životopis a motivační dopis se stručným uvedením toho, proč byste rádi pracovali právě u nás a proč bychom měli vybrat právě Vás, co od práce a od nás očekáváte a kde byste sami sebe rádi viděli za pět let.
- Více o nás najdete na www.hkadvokati.cz
Volné místo asistent/-ka advokáta a insolven