Psycholog/žka ve speciálně pedagogickém centrum (v Chebu nebo v Aši)

  • Cheb

Pracovní místo ( Psycholog/žka ve speciálně pedagogickém centrum (v Chebu nebo v Aši) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: SPC (v budově ISŠ Cheb), Hradební 17, 350 11 Cheb nebo SPC (v budově ZŠ Aš), Studentská 13, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. úvazek 0,2). Pracovní doba: Po-Pá (max. 22 hodin na pracovišti a 18 hodin doma). Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: NUTNÉ vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie, perfektní znalost českého jazyka a psaní na PC, práce s diagnostickými nástroji (např. komplexní texty inteligence, např. WISC III, SON-R, Stanford-Binetův inteligenční test atd.). Nabízíme: práce s dětmi a žáky, stravovací šeky, výkon práce na pracovišti i doma. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat strukturovaný životopis).
Volné místo psycholog/žka ve speciálně pedagogickém centrum (v chebu nebo v aši) pro lokalitu Cheb.