Balíkový/á doručovatel/ka s řízením

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Balíkový/á doručovatel/ka s řízením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici balíkový/á doručovatel/ka s řízením !!! Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h + občasné soboty (příp. dle potřeby). Náplň práce: doručování balíkových zásilek. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení (aktivní řidič/ka), dobrá fyzická kondice výhodou. Nabízíme: stravenky, dovolená 25 dní, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat denně do 19:00 h) anebo e-mailem (následná osobní schůzka proběhne na hlavní poště v Mariánských Lázních).
Volné místo balíkový/á doručovatel/ka s řízením pro lokalitu Mariánské Lázně.