Specialista ostrahy

  • Neratovice

Pracovní místo ( Specialista ostrahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií
Vhodné i pro absolventy nebo OZP.
Požadujeme: čistý výpis z TR, výhodou - osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz či praxe v oboru
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost kariérního růstu, bonusy za záchyty, příspěvek na dopravu, ubytování, zajišťujeme odbornou způsobilost.
Místo výkonu práce: Kojetická 1370, Neratovice
Kontakt: pí. Ondrová ( PO-PÁ od 7 do 16 hod. - POUZE telefonicky nebo e-mailem!)
Volné místo specialista ostrahy pro lokalitu Neratovice.