Technik, přípravář výroby

  • Město Albrechtice

Pracovní místo ( Technik, přípravář výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Město Albrechtice, Boženy němcové 789/29
Doporučené vzdělání: ÚSO / VŠ strojírenský směr.
Náplní práce je technické příprava výroby, příprava technické dokumentace, konstrukce, kusovníky a rozpisy materiálu, návrhy a projektování, kalkulace.
Informace o výrobním programu naleznete na www.stgtrade.cz
Požadujeme:
Odborné předpoklady strojního směru
Práce ve 2D (AutoCAD LT), orientačně ve 3D (SolidWorks)
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Dobré komunikační schopnosti
Časovou nezávislost
Praxe v oboru minimálně 3 roky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mravní bezúhonnost
Nabízíme:
Stabilní práci v rozvíjející společnosti
Dobré pracovní podmínky
Pozitivní kolektivní prostředí
Služební telefon
Nástup: červenec , srpen 2016
Kompletní životopis s kvalifikačními předpoklady (s vyznačením dosaženého vzdělání a praxe) a telefonickým kontaktem zasílejte na e-mail: info@stgtrade.cz nebo doručte osobně do výrobního závodu společnosti na adrese Boženy Němcové 29, 793 95 Město Albrechtice.
Z: 1.6.2016
Volné místo technik, přípravář výroby pro lokalitu Město Albrechtice.