Webový redaktor/ka - Velké Meziříčí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( Webový redaktor/ka - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Webový redaktor/ka
Vytváříme weby, tvoříme zapamatovatelná loga, nápadité reklamy a vtipné slogany pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny. Stěhujeme se do nových prostor a obsazujeme novou židli webového redaktora/ky v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, Jihlavy a Žďáru nad Sázavou).
Hledáme spolehlivého, zodpovědného a empatického kolegu, s perfektní češtinou, rychlým a praktickým přístupem, citem pro detail, kterého neodradí žádné zadání klienta. Nabízíme trvalou, zajímavou a dobře placenou práci na zajímavých projektech pro velké a známé firmy, nejen z Vysočiny..
Hledáme člověka, který
je spolehlivý a zodpovědný,
brilantně ovládá češtinu a to slovem i písmem,
píše všemi deseti na slušné úrovni,
ovládá PC a internet na běžné každodenní komunikativní a kancelářské úrovni (word, excel, práce se soubory, el. poštou a běžnými programy) je samozřejmostí.
svoji práci si užívá, je samostatný a má smysl pro detail.
Výhodou
Znalost dalších jazyků (AJ, NJ) slovem i písmem je nezanedbatelnou výhodou,
znalost základů HTML a práce s grafickým programem pro úpravu obrázků (Adobe Photoshop) je výhodou,
zkušenosti s WYSIWYG editorem, některého redakčního systému je výhodou.

Nehledáme člověka, který
za vrchol svých zkušeností s počítačem považuje práci s T602,
neumí odeslat životopis, protože neví, kde ho na disku najde,
odsazení textu ve wordu provádí zásadně mezerníkem,
neví co je .ZIP a jak se s ním pracuje,
nerad pracuje s lidmi a těžko snáší kritiku
Co budeš dělat?
Budeš pracovat s redakčním systémem, publikovat každodenní příval