Práce v klientském centru ve finančním poradenství, péče o klienty

  • Brno

Pracovní místo ( Práce v klientském centru ve finančním poradenství, péče o klienty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC (Word, Excel), komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální vystupování, řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru výhodou.

Náplň práce: tvorba finančních plánů s důrazem na individuální přístup ke klientovi, komplexní finanční analýzy, péče o finanční portfolio klientů, sebevzdělávání a osobní rozvoj.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, dlouhodobou práci, karierní růst, bezplatný systém zaškolení, práci s klienty bez nutnosti aktivního vyhledávání nových klientů (zavedená klientela, klientský kmen), firemní benefity (firemní tarif, vlastní kancelář, notebook atd.).
Volné místo práce v klientském centru ve finančním poradenství, péče o klienty pro lokalitu Brno.