telefonní konzultant/ka

  • Žatec

Pracovní místo ( telefonní konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: nově vznikající pobočka v Žatci (společnost sídlí v Praze)
Zavedená telemarketingová agentura hledá nové kolegy do nově plánované pobočky v Žatci.
Znalosti v telemarketingu výhodou.
- kontaktování zákazníků ohledně připravovaných novinek
- kontaktování zákazníků za účelem prolongace služeb, případně změn služeb
- administrativa (jednoduchá práce na PC)
Co nabízíme
- nejen vstupní, ale i průběžná školení v oblasti komunikace a prodeje
- práci v příjemném kolektivu
- krásné moderní pracovní prostředí
- k základnímu platu (14000 Kč) i plno dalších motivujících ohodnocení, kterými si můžete plat zvýšit na dvojnásobek
Koho hledáme
- jste rádi mezi lidmi a baví Vás s nimi komunikovat
Co očekáváme
- zájemce bez vady řeči
- chuť pracovat
Pokud splňujete to málo a máte zájem o to hodně, co naše společnost poskytuje, neváhejte a zašlete životopis na adresu pracezatec@callone.cz
Do předmětu zprávy prosím vepište Telefonní konzultant
Volné místo telefonní konzultant/ka pro lokalitu Žatec.