STROJMISTR NA OBSLUHU STROJE V KARTONÁŽI

  • Holešov

Pracovní místo ( STROJMISTR NA OBSLUHU STROJE V KARTONÁŽI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: seřizování a obsluha stroje, příprava stroje a jeho technická kontrola, čištění stroje, kontrola kvality výrobků, práce na nastavování výrobních vzorů, práce s PC a s čtečkou čárových kódů
- Požadavky: vyučení, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, technické myšlení, znalost práce na PC
- Mzdové podmínky: nástupní (hrubá) mzda 84,- Kč/hod vč. prémií do výše 30%, po 100% zaučení 100-140 Kč/hod + prémie do výše 30%
- Nástup možný IHNED, hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, dopravu, noční, víkendový příplatek, příplatek za práci o svátcích a přesčas dle zákona
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pokart@pokart.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.) pí. Ptáčková Eva - 724 994 049 nebo pí Helga Davídková - 606 711 319
Volné místo strojmistr na obsluhu stroje v kartonáži pro lokalitu Holešov.