SKLADNÍK/-ICE - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE VE SKLADĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE VE SKLADĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 30. 11. 2016, nástup ihned, zkrácený pracovní úvazek dle dohody
- Náplň práce: přejímání a vydávání materiálu ze skladu, tvorba příjemek a výdejek, drobná administrativa, manualní práce s těškým břemenem, naskladnění materialu pomocí VZV a paletového vozíku
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, řidičský průkaz skupiny B, platný průkaz na VZV, samostatný aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, trestní bezúhonnost, podmínkou je výborná znalost práce na PC (word, ecxel,internet) + účetní program Pohoda - znalost podvojného účetnictví, praxe ve skladovém hospodářství - výdejky, příjemky ve skladě, inventura atd.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Životopis s uvedením pozice posílejte na email info@silverton.cz. Výběrové řízení - v první fázi budou přijímány životopisy, v druhé fázi budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor.
Volné místo skladník/-ice - administrativní pracovník/-ice ve skladě pro lokalitu Hradec Králové.