ředitel/ka příspěvkové organizace Správa města Sezimovo Ústí

  • Sezimovo Ústí

Pracovní místo ( ředitel/ka příspěvkové organizace Správa města Sezimovo Ústí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské vzdělání technického, ekonomického nebo stavebního směru.
Stručná charakteristika místa: komplexní ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační vedení příspěvkové organizace Správa města Sezimovo Ústí v souladu se zřizovací listinou.
Speciální požadavky - znalosti:
-fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
-občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice
-způsobilost k právním úkonům (plná svéprávnost)
-bezúhonnost ve smyslu § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
-praxe v řízení početnějšího kolektivu min. 3 roky - výhodou
-právní povědomí a základní znalost platných legislativních předpisů (např. zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 250/2000 Sb.,
o rozpočtových pravidlech územních celků)
-ekonomické povědomí (např. práce s rozpočtem organizace, poskytování dotací, aj.)
-znalost práce na PC (MS Office)
-organizační a komunikační schopnosti
-řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
-dobrý zdravotní stav
Písemnou přihlášku, včetně příloh, je nutno doručit v zalepené obálce označené heslem
VŘ - ŘEDITEL SPRÁVY MĚSTA SEZIMOVO ÚSTÍ - neotvírat nejpozději do 24. června 2016 do 10.00 hodin na adresu: Město Sezimovo Ústí, Dr. E. Beneše 21, 391 01 Sezimovo Ústí. Dr. E. Beneše 21, 391 01 Sezimovo Ústí.
Bližší informace a náležitosti přihlášky jsou uvedeny na webových stránkách www.sezimovo-usti.cz
Volné místo ředitel/ka příspěvkové organizace správa města sezimovo ústí pro lokalitu Sezimovo Ústí.