vedoucí prodejny

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: U Zastávky 147, 696 02 Ratíškovice. Požadujeme: vyučení, popř. praxe v maloobchodě, znalost práce na pokladně, zodpovědnost a spolehlivost, výborné komunikační a řídící schopnosti, praxe na vedoucí pozici v maloobchodní prodejně (vedoucí, zástupce vedoucí prodejny), zkušenosti s vedením kolektivu. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, jistotu výplaty každý měsíc a odměny v závislosti na pracovním výkonu, zaměstnání na HPP s dlouhodobou perspektivou v prosperující firmě, stravenky, po splnění firemních podmínek příspěvek na penzijní připojištění, vstupní zaškolení přímo na prodejně, různorodou a samostatnou práci, možnost nástupu na další pozice, nástup dohodou. Prémie dle obratu prodejny. Kontakt na tel. 724 582 802 od 7:00 do 15:00 hod nebo životopisy zasílat na mail: katerina.netusilova@hruska.info
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Ratíškovice.