Fakturanti

  • Brno

Pracovní místo ( Fakturanti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo, zašlete Váš profesní životopis v elektronické podobě na rematiptop@rematiptop.cz .
Obchodně servisní firma se sídlem v Brně, se zaměřením na technologii pro pneuservisy a autoservisy, hledá do trvalého pracovního poměru fakturantku nebo fakturanta.
Bližší informace o společnosti včetně prodejního sortimentu naleznete na www.rematiptop.cz

Místo výkonu pracovní činnosti: Brno, Vídeňská 110

Popis práce:
- vystavování faktur vydaných (centrála, obchodní střediska)
- vedení skladové evidence skladů obchodních středisek
- zabezpečování prodeje zboží z showroomu
- vedení pokladny

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- profesionální přístup vedoucích pracovníků
- plný pracovní úvazek s výhledem dlouhodobého pracovního vztahu
- nástup možný od 1. 7. 2016
- nástupní plat 15.000,-Kč, po zkušební době (3měsíce) plat od 18.000,-Kč do 20.000,-Kč

Požadujeme:
- vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru vítána
- znalost práce na PC
- znalost anglického jazyka vítána
- ŘP skupiny B vítána
- čistý rejstřík trestů
- dobrý zdravotní stav
Volné místo fakturanti pro lokalitu Brno.