OBCHODNÍ PORADCE/PORADKYNĚ NA POBOČCE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - NOVÁ PAKA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( OBCHODNÍ PORADCE/PORADKYNĚ NA POBOČCE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - NOVÁ PAKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ PORADCE/PORADKYNĚ NA POBOČCE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu posílejte strukturovaný životopis na e-mail: zuzana.pacholikova@ceskapojistovna.cz, nebo volejte na tel.: 601 953 839 pí Pacholíková.

- Aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce.
- Obsluha klientů na přepážce, identifikace jejich potřeb a navrhování optimálních řešení.
- Osobní komunikace a zabezpečení servisu klientům.

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
- Obchodní zkušenost vítána, není podmínkou.
- Vynikající prodejní a komunikační dovednosti.
- Uživatelská znalost práce s PC (MS Office).

Nabízíme

- Rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost.
- Komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje.
- Příležitost budovat svou kariéru.
- Možnost ovlivnit výši svého výdělku - 18.000,- Kč základní mzda + variabilní složka závislá na výkonu zaměstnance.
- Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další).
Volné místo obchodní poradce/poradkyně na pobočce české pojišťovny - nová paka pro lokalitu Nová Paka.