REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, OBCHODNÍK/CE S NEMOVITOSTMI

  • Liberec

Pracovní místo ( REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, OBCHODNÍK/CE S NEMOVITOSTMI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
- zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
- vytváření prezentace nabízených nemovitostí
- provádění prohlídek nemovitostí
- vedení obchodních případů
- komunikace s klienty
Požadujeme:
- výborné komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
- spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- přizpůsobení času potřebám klientů
- chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
- zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou
- základní znalost práce na PC
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
- zajímavou a flexibilní práci
- 100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
- odborné vedení majitelem realitní kanceláře
- vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
- vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
- mzda cca 15000,- Kč + odměny a prémie
- možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
- pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
- flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
- kompletní zázemí realitní kanceláře
- administrativní, právní, marketingová a IT podporu
- vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, on-line monitoring inzerce
- unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
- tarif s neomez