Recepční

  • Kácov

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kandidáty/tky na pozici recepční, jejichž pracovní náplní je odbavování hráčů na golfovém hřišti a hotelových hostů a každodenní komunikace s nimi.
Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, základní znalosti PC - MS OFFICE - Word, Excel, internet, aktivní znalost anglického jazyka. Orientace v golfovém prostředí a znalost dalšího jazyka výhodou, není podmínkou.
Vhodné i pro studenty/tky, maminky na RD nebo i na zkrácený pracovní úvazek.
NÁSTUP: ČERVEN/ČERVENEC 2016
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu a v exkluzivním prostředí nového golfového areálu na vysoké úrovni a zajímavé platové ohodnocení, zajímavé bonusy, zaměstnaneckou stravu, možnost volné hrací karty (golf), možnost tréninku a využití sportoviště.
V případě zájmu se hlaste kdykoliv na uvedený telefonní kontakt.
PRVNÍ KONTAKT POUZE TELEFONICKY!!!!
Místo výkonu práce: Zliv 10
Volné místo recepční pro lokalitu Kácov.