Pokojská

  • Kácov

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kandidáty/tky na pracovní pozici pokojské.
Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování. Základní znalost anglického (nebo jiného) jazyka výhodou, není podmínkou.
NÁSTUP: ČERVENEC 2016
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu v exkluzivním prostředí, zajímavé platové ohodnocení a bonusy, zaměstnaneckou stravu, možnost volné hrací karty (golf), možnost tréninku a využití sportoviště.
V případě zájmu se hlaste kdykoliv na uvedený telefonní kontakt.
PRVNÍ KONTAKT POUZE TELEFONICKY!!!!
Místo výkonu práce: Zliv 10
Volné místo pokojská pro lokalitu Kácov.