Lektor (případně kontaktní pracovník)

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Lektor (případně kontaktní pracovník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vzdělání pedagogického, humanitního nebo sociálního směru (min. SŠ)
schopnost pracovat s dětským kolektivem
dobré komunikační schopnosti
základní orientace v problematice školní prevence rizikového chování
práce na PC v rozsahu uživatelských znalostí
ochotu učit se novým věcem, pracovat na sobě
Přivítáme:
praxe v oblasti práce s dětmi a mládeží
řidičský průkaz sk. B s aktivní schopností řídit automobil
Nabízíme:
práce na dohodu o provedení práce či dohodu o pracovní činnosti v rozsahu 6 až 90 h měsíčně
možnost lektorovat programy a pracovat v Kontaktním centru s uživateli drog
pružnou pracovní dobu - vhodné pro rodiče na rodičovské dovolené, studenty
smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu
práci pod supervizí
odpovídající finanční ohodnocení
možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje
Náplň práce:
realizace preventivních programů na ZŠ, SŠ a v mimoškolních zařízeních (využívající interaktivní a zážitkové techniky, hry, sebepoznávací aktivity, výklad, skupinovou diskusi, aj.)
účast na supervizích, metodických vedeních, workshopech, poradách týmu
přidružená administrativa
Volné místo lektor (případně kontaktní pracovník) pro lokalitu Žďár nad Sázavou.