Odborný referent/ka - analytik/čka

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný referent/ka - analytik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Ekonomický odbor, Oddělení controllingu, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

odborného referenta/ku – analytika/čku
Počet volných míst: 1
Požadavky:
• VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• vysoká znalost MS Office – především MS Excel
• vítána znalost:
o procesů ve zdravotnictví
o práce s databázovými systémy
• aktivní přístup k práci, samostatnost
• analytické myšlení, pečlivost
• morální a občanská bezúhonnost
Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• zaměstnanecké výhody
Nástup: dohodou (možno ihned)

Kontaktní osoba: Profesní životopisy zasílejte na Sekretariát Ekonomického odboru, paní Lenku Kouřilovou, e-mail: kourilova.lenka@fnbrno.cz
Volné místo odborný referent/ka - analytik/čka pro lokalitu Brno.